تاریخچه


مجموعه های ابوقداره با بیش از نیم قرن تجربه در قالبها و فضاهای متفاوت در سطح کشور فعالیت نموده و در استان فارس به عنوان خانواده ای صنعتی و شناخته شده در صنایع متفاوت فعالیت می نمایند.
شرکت کابین سازان ابوقداره دارای تاریخ و سابقه ای بیش از پنجاه سال در صنعت دکوراسیون داخلی و کابینت آشپزخانه می باشد.
در سال ۱۳۴۷ با ورود  بنیانگذار این مجموعه آقای جعفر ابوقداره به این حرفه پایه های این مجموعه بنیان نهاده شد و با فعالیت، تجربه و پشتکار ایشان، مسیر حرکت رو به رشد را در طول زمان طی نمود.
در سال ۱۳۸۳ با تلاشهای مجموعه بخصوص یکی از کارآفرینان کشور آقای حبیب ابوقداره با ثبت و معرفی برند “اف سی” در قالب شرکت کابین سازان ابوقداره تحولی شاخص را در صنعت کابینت با تولید کابینتهای هلال و روکشهای مخصوص به صورت شرکتی و با استفاده از مجهزترین دستگاه های موجود در جهان ادامه داد. این شرکت افتخار دارد که به عنوان اولین و خالق یونیت های پیش ساخته ی هلال در ایران شناخته شده است.
در راستای گسترش شرکت به مناطق آزاد ، انجام پروژه های ملی  و صادرات به کشورهای اروپایی شرکت سورین صنعت که از مجموعه های شرکت ابوقداره می باشد در سال ۱۳۹۶ توسط سپیده ابوقداره تاسیس گردید و در زمانی کوتاه به یکی از موفقترین مجموعه ها در این حرفه تبدیل گردید.
در راستای همراهی با استانداردهای روز جهان و همکاری و ورود به بازارهای اروپا شرکت کابین سازان ابوقداره تنها نمایندگی رسمی شرکت ونسر اروپا را به دست آورد تا تحولی عظیم تر را در بخش طراحی، تولید و اجرا خلق نماید و بتواند استانداردهای روز دنیا، که ترکیبی از هنر، تکنولوژی، خلاقیت و علم می باشد را به عرصه ظهور رساند.
شرکت کابین سازان ابوقداره با بیش از ۵۰ سال تجربه در صنعت دکوراسیون داخلی و آشپزخانه در پروژه های انبوه سازی و تکسازی، بیش از چندین هزار واحد مسکونی و تجاری را طراحی، تولید و اجرا نموده و هزاران محصول را برای بیست و سه نمایندگی خود در سطح کشور تولید نموده است .